fbpx
Figurka 3D na Dzień Ojca

Figurka 3D na Dzień Ojca od Hey It’s You!

Oryginalny prezent z Hey It’s You!

Figurka 3D na Dzień Ojca to ciekawy pomysł, ponieważ trudno Tacie kupić upominek. Jeśli się zapytasz, co chciałby dostać na Dzień Ojca, odpowie, że wszystko ma i nic nie potrzebuje. Jednak doceni każdy drobiazg, który mu podarujesz, bo ceni to, że o nim pamiętasz i go kochasz. Kiedy poszukujesz wyjątkowego prezentu, a wiele rzeczy już od ciebie otrzymał, masz mały dylemat.

Co zatem wybrać w tym roku? Masz trochę czasu do 23 czerwca, więc podpytaj Mamy, z czego Tata by się ucieszył. Pomyśl, czym się interesuje i uruchom swoją kreatywność. Mówi się, że dorośli mężczyźni są jak mali chłopcy i coś w tym jest. Lubią gry wideo i zabawy na torze wyścigowym czy kolejką elektryczną. Pasjonują się wieloma rzeczami, oprócz sportu.  Lubią grać w szachy, czytać książki, oglądać filmy dokumentalne, historyczne i science fiction.

Jeśli Twój Tata również ma takie zainteresowania, to jest coś, co go z pewnością ucieszy, czyli figurka 3D od Hey It’s You! Wybierz postać, z którą Twój Tata się utożsamia lub traktuje ją jak bohatera. Może być z dowolnej epoki, gry lub ulubionego filmu. Sprawiając taki upominek, mile go zaskoczysz, bo figurki 3D na prezent, zawsze się sprawdzają. W końcu od nikogo nie otrzyma czegoś tak nietypowego, a przy tym zabawnego.  Z pewnością doceni Twoje starania. Jaka ma być figurka 3D na prezent? Wybierz postać fikcyjną, historyczną, czy ze świata sportu, ale też z twarzą Twojego Taty.  Liczy się pomysł i kreatywność. Nadarzy się okazja, żeby porozmawiać na temat bohatera, bo zazwyczaj brakuje czasu. Figurki 3D, na prezent dla Taty zamówisz, wypełniając formularz i przesyłając zdjęcie. Prezenty nie muszą być drogie, żeby były wyjątkowe i pełne uroku, a takie są właśnie figurki 3D.

Figurka 3D na Dzień Ojca

Figurka 3D na Dzień Ojca

Jeśli Tata pasjonuje się szachami, skompletujesz zestaw. Wybierz tylko postacie, które mają znaleźć się na planszy. Miło jest grać ulubionymi bohaterami. Jeśli masz ograniczony budżet, możesz zamawiać figurki 3D w odstępach czasu i stworzysz cały zestaw, a okazji w ciągu roku jest wiele. Nie będziesz miał kłopotu z prezentami na urodziny, imieniny, pod choinkę. Tata będzie czekał, że na kolejne postacie z niecierpliwością. Z pewnością pochwali się kolegom, upominkiem od ukochanego dziecko, ponieważ modele są realistyczne, przez co tak wyjątkowe.

Figurki 3D to świetny pomysł na prezent, bo wyglądają jak rzeźby, niczym dzieła sztuki i autentycznie odwzorowują daną postać. Postać może być też znakomitym dodatkiem do podarunku. Kiedy planujesz zakup karafki i Whisky, portfela, paska skórzanego, golarki czy innego produktu, figurka 3D stanowić będzie uzupełnienie upominku. Najpiękniejsze prezenty są od serca i dopasowane do charakteru osoby obdarowywanej.